Centrum.sk: Streda, 23.10.2019
meniny má Alojza
   

Ako si nájsť partnerku len na sex a čo nepodceniť? Odpovieme vám

6.10.2019 | Sex a Flirt

Nechcete sa viazať, nechcete zakladať rodinu, riešiť lásku, romantiku, ani nič extra veľké, skôr si len užiť na plný plyn. Lenže ako presvedčiť partnerku, aby si užila s vami a kašľala na romantické predstavy?

Nájdite si nymfomanku

Nie je to také ľahké, ale ak to vyjde, stojí to za to. Môžete ich stretnúť na erotických fórach a majú jednu spoločnú vlastnosť. Nikdy nemajú dosť. Je viac ako pravdepodobné, že na uspokojovanie jej potrieb nebudete sám. Ale ak to na vás príde, náruč bude mať pre vás vždy otvorenú. Alebo skôr inú časť jej tela.

Ženy prekvapili: Prezradili, ktoré polohy sú najlepšie a čo si myslia o análnom sexe

Vyhľadajte zadanú
Možno by ste sa čudovali, ale po svete chodí množstvo žien, ktoré sú doma spokojné a šťastné, ale ich manžel im neposkytuje potrebnú dávku vzrušenia a túžia po zmene. Skúste zoznamky a čím anonymnejšie a pikantnejšie, tým lepšie. Alebo sa poohliadnite vo svojom okolí. Tento typ túžob majú ženy v rozmedzí od 35 až 45 rokov. Ak sú vašou šálkou kávy tieto vekové kategórie, máte vysoké šance, že si užijete a ona sa pokojne vráti k rodine.

Extrémne prípravy na erotické scény: Niektorí herci vyšli na ulicu

Choďte na swingers
Nie je to práve najlacnejšia záležitosť. Hlavne, ak idete bez partnerky. Zaplatíte vstupné a ani nemáte istotu úspechu. Na druhej strane, ak ste aspoň trochu sympatický, budete mať dostatočný výber žien, ktoré prišli do miestnosti s cieľom užiť si, alebo vymeniť partnera. Skrátka je tu vyššia koncentrácia žien, ktoré s vami môžu skončiť v posteli, ako na bežnej diskotéke. Ráno sa už možno ani nepozdravíte, alebo naopak, kvôli dobrému sexu sa začnete pravidelne stretávať.

Kamoška s benefitmi
Ak nemáte chuť na jedorazovku, ale pravidelný sex bez toho, aby ste si museli pamätať výročia, tak je ideálnou spoločníčkou kamarátka. Taká, čo to má rada, ale aktuálne nemá frajera. Konečne je na svete už mnoho žien, ktoré otvorene priznajú, že majú rady sex, ale nebudú s ním čakať až na lásku. Tieto ženy hľadajte medzi rovesníčkami. Ideálna skupina sú baby, ktoré sa rozišli s chalanom tak mesiac - dva dozadu. To je už dosť času, aby zahodili bolesť a ešte stále nie sú pripravené na nový vzťah. Ale už im opäť začína chutiť sex.

Sleduj porno, zachrániš oceán: Prichádza eko film pre dospelých

Vytvorte si klub
V dnešnom svete internetu je to jednoduché a lacné riešenie. Stačí vám skupina na sociálnych sieťach, chatovacia miestnosť alebo aj pár inzerátov v záujmových skupinách žien, ktoré by mohli mať pozitívny vzťah k sexualite. No a potom už len počkať, kým začne výmena očakávaní. Skupina založená s účelom sexuálneho hľadania bude síce naplnená prevažne mužmi, ale nikdy neviete, či sa čoskoro nepridá aj žena, ktorá túži zažiť gangbang. A vy budete na koni.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


Focus Media


Čo si pamätáte z matematiky?
Otestovalo sa 54123 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Manželka celú noc neprišla domov, asi má milenca."
"Prosím vás, to hneď nemôžete myslieť na to najhoršie. Možno ju len prešlo auto."

 
Virtuálny barVitanáboj Vitanáboj
  • 6 cl vodky energy
  • 4 cl multivitamínového džúsu
  • physalis