Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
   

Ako randiť so staršou ženou: Čo na ňu (ne)zaberie?

5.1.2019 | Sex a Flirt

Mať staršiu frajerku, milenku či partnerku už dnes nie je žiadne tabu. Práve naopak. Mladí muži konečne vedia oceniť pani učiteľku, ktorá ich prevedie tajomstvami lásky nielen teoreticky. Lenže uloviť zrelú ženu nie je len tak. Na to treba trochu viac ako len mladosť.

Potrebujete upútať

Mladých chalanov, čo by chceli zmaturovať z lásky, je viac ako dosť. Staršie ženy, ktorým sa zachce mladého tela, si majú z čoho vyberať. Veď fenomén MILF je jednoznačne na vzostupe, takže aj vy musíte zaujať, aby ste si mohli užiť ženu, ktorej zrelosť vás opantá.

FOTO: Mamy a dcéry, ktoré od seba nerozoznáte

Nebudú randiť s lúzrom
Ak vám v škole niekedy povedali, že ste viac vyspelý, alebo že presahujete mentálne svoj vek, máte dokonalé predpoklady na randenie s MILF. Pretože ženy chcú síce mladé telo, ale vyzretého ducha. Rozhodne teda milujú mužov, s ktorými sa dá aj porozprávať, nielen súložiť. Je dobré mať všeobecný prehľad a poznať aj čosi z literatúry a zemepisu, mať skrátka v hlave zaujímavo. Pretože to staršie ženy vedia oceniť.

5 dôvodov, prečo chcú vydaté ženy mladých zajačikov

Musíte sa vedieť správať
Ťahanie za vlasy sa už nerobí ani na druhom stupni základnej školy. A ak chcete staršiu ženu, je potrebné sa k nej správať s úctou a ako džentlmen. Pretože každá žena, aj tá mladá, aj tá staršia, ocení, ak je k nej muž pozorný. No tie staršie ešte omnoho viac. Majú totiž obvykle skúsenosti s manželmi a partnermi, pre ktorých sú často ako vzduch, a preto mladý muž so srdcom džentlmena a záujmom vyhráva.

Hľadajú kamarátstvo
Nebude to diskotéková záležitosť. Ak už staršia žena dá pred vami nohy od seba, tak až po dlhšom priateľstve. Ony obvykle túžia práve po mužoch, ktorí im dajú niečo viac ako seberovní partneri. A to je ten mladícky drajv na lásku, obdiv, pocit, že ich opäť niekto „žerie" a pritom s nimi môžu zažívať nové kamarátske veci. Ukážte staršej žene návrat v čase, zoberte ju von, predstavte vaše hobby, nech sa pridá a ona bude rada. A vy samozrejme tiež. Viete prečo.

FOTO: Tomu sa hovorí MILF-ka: Rachel rozhodne nepatrí do starého železa

Môže to byť dominancia
Netreba to tajiť. Mnoho starších žien zatúži po mladom mäsku len preto, že majú v sebe sklony dominy. Preto ak ste submisívny a máte radi tvrdšiu ruku, bude to pre staršiu dámu, ako hodená rukavica. Mnohé majú erotické fantázie, ako zaučia svojich „synov". A čo nejde v rodine, ide s rovesníkmi ich syna. Preto niekedy stačí byť milý, úslužný, príjemný a počúvať príkazy.

Autor: Marcos
Foto: Wikimedia/castelbottacio


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Mám si dať ešte jedno pivko alebo nie? Brucho hovorí, že áno, hlava zase, že nie. Hlava je múdrejšia než žalúdok. Preto múdrejší ustúpi."

 
Virtuálny barApple Stock Apple Stock
  • 4 cl Fernet Stock Citrus
  • 12 cl jablkového džúsu
  • škorica