Centrum.sk: Sobota, 21.9.2019
meniny má Matúš
   

Ako prišli sexy celebrity o panenstvo? Ich priznania vás (možno) pobavia

5.2.2017 | Sex a Flirt

Známe ženy nemajú problém podeliť sa so zvyškom sveta o svoju prvú sexuálnu skúsenosť. Ak chcete vedieť, ako prišli o poctivosť Megan Fox či Jessica Alba, čítajte ďalej.

Britney Spears

Pamätáte si na časy keď táto speváčka randila s Justinom Timberlakom? Sú dávno preč, rovnako ako Spearsovej poctivosť. O tú neprišla s Justinom, ale so stredoškolským hráčom amerického futbalu. Ona sama mala vtedy len 14 rokov.

Kočka z Ruska draží panenstvo, pýta zaň neuveriteľných...

Jessica Alba

Táto krásavica mala po prvýkrát sex až v osemnástich. V jednom z rozhovorov uviedla, že o panenstvo chcela prísť s mužom, ktorého bude milovať. Rozhodla sa tak na základe priznaní kamarátok. Tie jej totiž tvrdili, že na prvú súlož nebude spomínať v dobrom, ak nebude mať s partnerom aj citový vzťah. Dnes na túto skúsenosť spomína len v dobrom.

Megan Fox

Partnerov v živote vystriedala veľa a vraví, že sex bol často trápnou záležitosťou. Jej prvá súlož však do tejto kategórie vraj rozhodne nepatrí. O panenstvo prišla s mužom, ktorého v tom čase milovala, koľko rokov však vtedy mala sa rozhodla neprezradiť.

Kim Kardashian

Jednu z najznámejších celebrít videlo v akcii veľa mužov, a to vďaka videu, ktoré ju spravilo slávnou. Prvýkrát dostala chuť na sex v pätnástich a matka jej vraj bola veľkou oporou. Nechala jej predpísať antikoncepciu a otvorene sa s ňou o intímnych zážitkoch rozprávala. O panenstvo prišla Kim s kamarátom, na ktorého si vraj už ani poriadne nespomína.

Krysten Ritter

Krysten musíme citovať, pretože jej vyjadrenie stojí za to: „Bol to jeden z tých zlých chlapcov, na strednej ho každý poznal. Raz mi nechal v skrinke svoju fotku, na ktorej bolo napísané: „OK, Krysten, milujem ťa. Stojí mi z teba." Začali sme randiť, volal sa Damian, ale moji rodičia ho volali Démon. Prvýkrát sme to robili v dodávke jeho rodičov pred basketbalovým tréningom. Nespomínam na to v dobrom."

Sarah Silverman

Stand-up komička sa v jednej zo svojich kníh pochválila aj tým, ako prišla o panenstvo. Pripravil ju oň Kevin Brennan, kolega z branže, ktorého pozná už dlhé roky. „Zažila som s ním prvý orál, pri ktorom mi vysvetlil, čo mám robiť s jazykom a čo nerobiť zubami. Aj moja prvá súlož prebehla s ním a spomínam na ňu v dobrom. Pamätám si, že prvá vec, ktorá mi prebehla hlavou, keď do mňa vošiel, bola: Do pekla, toto je sex, dievča."

Autor: Liam

Focus Media


Otestujte si svoje erotické IQ
Otestovalo sa 32779 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Prečo keď vaša žena alebo prieteľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí vášho vtáka a nepovie "dobrá práca"???

 
Virtuálny barLetec Letec
  • 5 cl rum
  • 1,5 cl citrónová šťava
  • grenadína
  • šampanské