Článok bol vytlačený zo serveru Magazín.sk

Tomu sa povie láska: Žena po dvadsiatke miluje osemdesiatnika

5septembra 2019 | Sex a Flirt
Hoci sme každým dňom starší, máme dobrú správu. Nikdy nebudeme tak starí, aby sme neulovili mladú babu, ktorá sa bude okolo nás točiť, ako okolo tyče. A pokojne aj nahá. Len ju musíte očariť. Tak ako sa to podarilo 83-ročnému Sudirgovi, ktorému dnes ustiela len 27-ročná dievčina.

Nie, nie je to o tučnej peňaženke

Dvadsaťsedemročná Nuraeni stretla Sudirga, keď sa vydala za miestnym šamanom po radu. Obaja pochádzajú z Jávy a ani jeden z dvojice nepochádzal z bohatej rodiny. Nuraeni tvrdí, že jej stačil jediný pohľad na starého pána a vedela, že našla lásku svojho života. Údajne sa jej nikdy nerozbúchalo srdce tak, ako pri ňom. Chcela mu byť na blízku a sám postarší pán si najprv myslel, že si z neho robí žarty. No vyhľadávala jeho prítomnosť a dokonca ho pozvala k rodine. Vtedy už vedel, že musí pozbierať posledné zvyšky testosterónu a ísť do toho.

FOTO: Najštýlovejší dedko: 84-ročný pán zahanbí aj mladšie ročníky

Rodina mala pochybnosti
Sudirgo nie je žiadny nováčik v rodinnom živote a môže sa pochváliť už dospelými deťmi. Tie jeho snahy o sobáš s mladou nevestou neprijali práve s nadšením. Najstarší Sudirgov syn má 51 rokov a mladuchy sa neraz pýtal, prečo si nenájde seberovného, veď už aj pre neho by bola mladá. Lenže budúca nevesta len pokrčila plecami a objala svoju novú lásku.

FOTO: Kedysi a dnes: Koláže, ktoré vás bezpochyby pobavia

„Nejde o peniaze, ale zamilovanosť, lásku, oddanosť, všetko, čo by vzťah mal mať," hovorí Nuraeni. Keď jej rodina videla, že to myslí vážne, rozhodli sa jej nebrániť v tomto záväzku. Aj Sudirgove deti sa nakoniec zmierili s tým, že ich nová mama bude mladšia ako ony. Ako sa vraví, láska nepozná hranice ani vekové rozdiely.

FOTO: Schodisko života: Ako si vek predstavovali naši predkovia?

Láska na celý život
Pri 83-ročnom mužovi je Nuraeni už zrejme láskou do konca života a to už pán naozaj preskákal mnoho. Osemnásteho augusta tohto roku mala dvojica svadbu spolu s rodinami a desiatkami dedinčanov. Starý pán sa ženil už štvrtý raz a nevesta mala biele šaty ako svadobná panna. Sudirgo bol jej nielen prvý manžel, ale aj muž v živote a skutočná láska. Ani vekový rozdiel 56 rokov dvojici nebráni, aby sa ľúbili. Pánovi ženíchovi treba zaželať už len veľa zdaru, testosterónu a pevné cievy, aby mu do konca života nestihli narásť parohy.

Autor: Marcos
Foto: Youtube(c) News and Media Holding