Centrum.sk: Utorok, 17.9.2019
meniny má Olympia
   

Kto spláca, ten šetrí! Nakúpte v PLANEO Elektro na splátky a získate zľavu 20 %

23.8.2019 | Biznis

Zišla by sa vám nová telka, chladnička, tlačiareň či trebárs sušička ovocia z vlastnej záhradky? Alebo premýšľate o tom, kde vziať na vysnívaný notebook, XBOX či iPhone? V kamenných predajniach PLANEO Elektro si ich v auguste môžete kúpiť na splátky už od 10 eur mesačne a ešte k tomu dostanete zľavu 20 %

Zdroj: PLANEO Elektro


 

Každý z nás má obľúbené filmy, pri ktorých ľutuje, že si ich už nemôže pozrieť v kine. Stačí sa ale zastaviť v PLANEO Elektro po UHD SMART televízor PANASONIC – TX58GX810E, pretože práve ten vám prinesie do obývačky zážitok ako z kina. Uhlopriečka 146 cm a technológia HDR Bright Panel Plus zaručujú, že vám neujde žiaden detail rozlíšenia 4K, takže kvalita obrazu presne zodpovedá vízii filmárov. Zážitok z pozerania ešte umocní najmodernejší formát Dolba Atmos®, ktorý vás do filmu vtiahne dynamickým zvukom, prúdiacim zo všetkých smerov – aj sponad hlavy. V hotovosti by ste za takúto nadupanú telku dali 749 eur. Vezmite si ho v PLANEO Elektro v auguste na splátky so zľavou 20 % a vyjde vás len na 599,20 eur na splátky od 10 eur mesačne.

Zdroj: PLANEO Elektro


Leto sa blíži ku koncu, ale vaša domácnosť si zaslúži trochu starostlivosti vždy. Prečo však tento čas míňať na upratovanie? Využite pomocníka, ktorý uprace doma aj bez Vás - SADA 981 robot. vysávač + JET 240. Špičkový vysávač od spoločnosti iRobot, ktorý vám uprace doma akúkoľvek plochu od podláh až po koberce až do rozmeru 185 m2 , upozorní na zvýšený výskyt nečistôt a zamerá sa na ich dôkladnejšie upratovanie. A potom stačí podlahy už len zotrieť s iRobot Braava jet 240. Zvláda hneď 3 režimy upratovania v podobe suchého, vlhkého alebo mokrého čistenia. Vďaka 150 ml nádržke na vodu dávkuje vodu pred seba a podľa intenzity programu vibračnými pohybmi čistiacej hlavy zaisťuje dokonalé odstránenie nečistôt i mastnoty. A to všetko iba jednoduchým klikom na Vašom mobilnom telefóne. V hotovosti dostanete oboch pomocníkov len za 699 eur, alebo v auguste ich v PLANEO Elektro kúpite na splátky s 20 % zľavou za 559,20 €.

Zdroj: PLANEO Elektro


 

Záhradkári dozaista využijú sušičku ovocia SENCOR SFD 790WH s piatimi sitami v základnej výbave, ktoré sú navrhnuté tak, aby zaistili optimálne prúdenie vzduchu a efektívnejšie sušenie ovocia, zeleniny, byliniek, mäsa. Stojí iba 29,90. Chcete si ju kúpiť na splátky? Prikúpte ešte niečo, aby celková hodnota Vášho nákupu bola 125 eur a využite 20% zľavu. Napríklad elektrickú zubnú kefku PHILIPS HX9362/67 a ušetríte ešte viac, pretože v balení je nielen sonická kefka - telo, ale aj 1 čistiaca hlavica Standard, 1 čistiaca hlavicu Compact, 1 pohár s indukčným nabíjaním, 1 cestovné puzdro s integrovanou nabíjačkou aj USB portom. Už po týždni budú vaše zuby viditeľne svetlejšie a to bez poškodenia.

Zdroj: PLANEO Elektro


 

Platená reklama.

Focus Media


Čo máte spoločné s Lady Gaga?
Otestovalo sa 18232 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Stala sa mi taká neuveriteľná vec - v noci ma prebudil šramot.Otvorím oči a vidím,ako mi nejaká ruka vyťahuje z vrecka peňaženku a berie si peniaze. Zobral som pištoľ, ale nevystrelil som!" "A preboha prečo?" "Nechcel som sa stať vdovcom."

 
Virtuálny barLittle Devil Little Devil
  • 3 cl ginu
  • 3 cl bieleho rumu
  • 1,5 cl Curacao Triple sec
  • 1,5 cl limetkovej šťavy