Centrum.sk: Štvrtok, 14.11.2019
meniny má Irma
   

FOTO: Modelka, ktorá založila školu pre zlatokopky: "Muži sú len peňaženky!"

1.11.2019 | Biznis

„Muži vnímajú ženy len ako sexuálne objekty, tak prečo by sme sa my nemohli pozerať na chlapov ako na peňaženky?" Takto provokatívne sa vyjadrila instagramová hviezdička Anna Bey, ktorá učí ženy, ako sa stať zlatokopkami.

Svojim žiačkam ide príkladom a narazila si bankára, s ktorým chodí už dva roky. Oficiálne ženy učí, ako „transformovať samé seba" a „naplno využiť svoj potenciál", aby mohli vstúpiť do života luxusu a smotánky. Čo sa pod týmito eufemizmami skrýva si asi viete dosť dobre predstaviť.

Najväčšie zlatokopky v dejinách: koľko zarobili na svojich manželoch?

V rozhovoroch je už Anna úprimnejšia. Odhalila napríklad aj to, že sa drastickými diétami donútila schudnúť 17 kíl a nechala si spraviť plastiku nosa, líc a brady. Všetko preto, aby sa zapáčila bohatým mužom. Tvrdí, že do chlapa, ktorý nemá peniaze, by sa nezaľúbila.Prostredníctvom online lekcií, ktoré na Instagrame promuje účtom s príznačným názvom School of Affluence (Škola hojnosti), učí, ako sa správať na jachte, obliekať sa či jesť ustrice. Áno, aj takéto kurzy na internete skutočne existujú.

Fotografie učiteľky zlatokopiek nájdete v našej galérii.

Autor: Liam
Foto: Instagram/schoolfaffluence


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

"Mám si dať ešte jedno pivko alebo nie? Brucho hovorí, že áno, hlava zase, že nie. Hlava je múdrejšia než žalúdok. Preto múdrejší ustúpi."

 
Virtuálny barApple Stock Apple Stock
  • 4 cl Fernet Stock Citrus
  • 12 cl jablkového džúsu
  • škorica