Centrum.sk: Streda, 21.8.2019
meniny má Jana
   

Byť veľkým sa neoplatí, vysokí ľudia majú najmenej 6 problémov

30.6.2019 | Biznis

Vysokí muži sú pre ženy atraktívnejší, ale len do istej hranice. Pretože užívať si výslnie, dobrý výhľad na svet a priazeň žien je možné len do istých centimetrov. Ak to s vami totiž príroda potiahne príliš do výšky, nebude to med lízať.

Príliš krátke postele

Bude vám ťahať na nohy. Pretože postele sa zväčša nevyrábajú pre ľudí, ktorí majú viac ako dva metre. Môžete si síce dať spraviť posteľ na mieru, ale vo všetkých hoteloch a na dovolenkách vám bude ťahať na nohy. Nehovoriac o stane, kde to bude ešte krutejšie.

FOTO: Krpci medzi celebritami: Kto patrí medzi drobcov?

Pozor na schody
Bežní ľudia nevnímajú, že aj schodištia sú dimenzované na isté výšky a v prípade, že budete príliš nadlimitní, môže sa vám pokojne stať, že namiesto toho, aby ste prešli ako ostatní, zaseknete sa hlavou o stenu ako kamión, ktorý sa zaprie o konštrukciu mosta.

FOTO: Tom Ryaboi nepozná strach zo smrti, z jeho fotiek sa vám zatočí hlava

Voayer proti vlastnej vôli
Nadrozmerní ľudia majú často problém aj na toaletách a v skúšobných kabínkach. Keďže tie dnes zväčša nesiahajú až po strop, ale len do takej výšky, aby zabránili pohľadom bežných ľudí, tak ľudia XXL sa stávajú voyeurmi proti vlastnej vôli. Je síce fajn vidieť z vrchu ženy, ktoré si práve skúšajú nové podprsenky, ale nie je to práve najnenápadnejšie.

Objatie bude veda
Objímanie je super, ale len pre ľudí, ktorí sú viac-menej výškovo primeraní. Pár centimetrov, dokonca ani pár desiatok nevadí, ale ak prerastiete frajerku tak, že má hlavu pri vašej hrudi, prípadne ešte nižšie, bude potrebovať stolček alebo malý stolík, aby ste si vychutnali to, čo bežní ľudia tak milujú. A nehovoríme o sexe. Bozkávať dievča na misionára nie je možné a hľadieť do vankúša, s tým, že je partnerka niekde pod vami nie je ani príjemné ani vzrušujúce.

FOTO: Malé a vrtké slečny, ktoré prekvapia veľkosťou hrudníka

Zrkadlá
Ak sa budete chcieť pozrieť do zrkadla v bežnej kúpeľni, neuvidíte, aký máte účes. Jedinou možnosťou je nastaviť si vlastné zrkadlo. Alebo ho nosiť so sebou.

Stropy nepustia
Nízke stropy budú pre vás prekliatím. A nielen preto, že na malých toaletách hlavou vyutierate plafón, ale aj preto, že dvere pre vás budú veľkou malou výzvou.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock


Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Brunetka vraví blondínke:
"Počula si to, že vraj Silvester vyjde tento rok na piatok?"
Blondínka na to:
"Len dúfam, že nie na 13.

 
Virtuálny barTasmanian Devil Tasmanian Devil
  • 4 cl tequily
  • 1 lyžička grenadiny
  • tabasco