Centrum.sk: Streda, 16.10.2019
meniny má Vladimíra
   

S hudbou vesmírnou: Nakazia vás dobrou náladou

11.7.2016 | BeatJam

Traja mladí herci Dominika, Marek a Sorizzo sa nevenujú iba divadlu, svoj humor propagujú aj v hudobnom projekte s názvom S hudbou vesmírnou. V ich pesničkách ide najmä o zábavu. Klipy sú poriadne uletené, podobne aj texty a tie pesničky sú natoľko chytľavé, že si ich budete v hlave pospevovať celý deň.

Zástupkyňa ženského rodu V hudbe vesmírnej je blondínka Dominika, ktorá je vraj stále veselá a kolegom robí radosť najmä tým, že vie veľmi dobre variť a piecť. Marek, prezývaný aj Koleno, si vraj neustále pospevuje, dokonca aj na ulici a má šialené nápady. A Sorizzo, alebo Dano, sa stará o producentskú stránku pesničiek a klipov, parťáci ho majú radi kvôli tomu, že je veselý a energie má na rozdávanie.

Každý z ich hudobných výtvorov je nabitý svojským humorom, ktorý nikoho neurazí, ani nepobúri, ide im čisto iba o zábavu a vidno, že robia to, čo ich neskutočne baví. Do klipov si pozývajú aj slávnych hostí, účinkoval s nimi už Ľuboš Kostelný, či Jiří Mádl.

S hudbou vesmírnou ale zverejnením nového klipu ohlásili pauzu na neurčito, nakoľko Dominika sa nedávno stala mamou. Veríme, že na materskej dovolenke sa nebude nudiť a už čoskoro sa dočkáme nového bláznivého počinu, možno aj s nemluvniatkom.

Zoznámte sa S hudbou vesmírnou v ich letnom hite z minulého roka s príznačným názvom „Je nám teplo!", ktorý videlo už viac ako sedem a pol milióna ľudí. Ale varujeme vás, je to vysoko nákazlivé!

Autor: Tatiana
Foto:
YouTube/S hudbou vesmirnou

Video k téme
Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Česká republika porazila vo finále MS v hokeji Ruskú federáciu. Rusi im asi po týždni poslali list. Gratulujeme.STOP. Boli ste silný súper.STOP. Ropa STOP. Zemný plyn STOP.

 
Virtuálny barCassis Coco Cassis Coco
  • 4 cl vodky
  • 4 cl ríbezľovej vodky (čierna ríbezľa)
  • 8 cl pomarančového džúsu
  • 1 cl kokosového sirupu
  • strapec čiernych ríbezlí