Centrum.sk: Utorok, 19.11.2019
meniny má Alžbeta
   

Najbohatší raperi sveta. Je medzi nimi aj RYTMUS?

26.12.2016 | BeatJam

Diamantové prstene, luxusné hodinky, Bentley v špičkovej úprave, ale keď príde na porovnávanie platov aj kráľ slovenského hip - hopu trochu zozelenie. Medzi chlapmi, čo im rýmované slovo zarobilo miliardy Rytmus stále nie je. Hoci jeho Instagram sa tvári, že by chcel byť.

P. Diddy

Vlastným menom Sean Combs zarobil na svojom umení pekný balík peňazí. Na scéne je zhruba od roku 1993 a dnes sa jeho majetok odhaduje na 750 miliónov dolárov, pričom stále rastie. Tento pán dokáže stále uchvátiť masy poslucháčov.

Tieto ženy vraj chlapov nepotrebujú


Má totiž už len tri roky do oslavy päťdesiatky, ku ktorej majú ešte aj niektorí naši otcovia poriadne ďaleko. Je to ale zdá sa vcelku šikovný típek, keďže dokáže svojou charizmou a umením roztvoriť aj nohy tínedžeriek, ktoré nechcú ukázať seberovným ani gaťky.

Dr. Dre

Považuje sa za otca moderného hip-hopu, má za sebou množstvo svojej kvalitnej práce, ale netreba zabúdať ani na to, že vytiahol do šoubiznisu mená ako Eminem, alebo Snoop Dogg, ktorí sa aj vďaka jeho radám ocitli medzi najlepšie zarábajúcimi rýmovačmi na svete. Jeho majetok je kráľovský, viac ako 700 miliónov dolárov mu nejeden z nás ticho závidí a radšej si pustí stiahnuté pesničky z jeho albumu.

Jay - Z

Trojku medzi top pracháčmi zaujal Jay - Z a tento pán z tretieho miesta už zaručene zažil trojok viac, ako je na bežného chlap slušné. Jeho majetok sa odhaduje na niečo cez 550 mega a nie je to skutočne zlé na rapera v rovnakom veku ako P. Diddy. Dnes si však okrem spevu zarába na živobytie ako producent a podnikateľ.

50 Cent

Kolovalo o ňom mnoho rečí, dokonca aj také, že ohlásil bankrot a je bez peňazí. Lenže to všetko boli len mediálne hry. Nechcel svoje rozprávkové zlaté vankúše, ktoré majú dnes odhadovanú hodnotu takmer 300 miliónov, deliť so svojou bývalou ženou. Tento bonviván svetového rapu je stále schopný uchvátiť svet svojimi sólami.

Snoop Dogg

Na scéne je tak dlho, že ho poznajú aj tí, čo jazdili na skejte po socialistických sídliskách a dnes už majú vlastné rodiny. Jeho majetok sa odhaduje na 135 miliónov dolárov a všetci vedia, že toho mohlo byť aj oveľa viac. Lenže Snoop je už dlhodobo jedným z hlavných propagátorov aj užívateľov marihuany a kvalitný tovar jednoducho ide do peňazí. Preto tak málo, ale jemu to v opare sladkastého dymu príde vcelku slušné skóre.

Autor: Marcos

Focus Media


Čo všetko vieš o Slovensku?
Otestovalo sa 18674 ľudí

Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Žena hovorí mužovi: "Alkohol zdražel." Muž sa zamyslí a hovorí: "Nedá sa nič robiť,musíme jesť menej."

 
Virtuálny barPoľovnícky Likér Poľovnícky Likér
  • 20 g podzemku galgánu
  • 20 g koreňa archangeliky
  • 10 g škorice
  • 10 g muškátového orieška
  • 1 l 70 % alkoholu
  • 1 l cukrového sirupu