Centrum.sk: Utorok, 19.11.2019
meniny má Alžbeta
   

Legendy slovenskej popmusic: Spievajúci kaderník Martin Kittner

8.9.2016 | BeatJam

Pokiaľ ste sa narodili pred rokom 2000, určite poznáte hudobnú stanicu MusicBox. Okrem púšťania klipov zahraničných hviezd, dávala televízia príležitosť Slovákom, aby prerazili v hudobnom biznise. Medzi takých patrí aj Martin Kittner, ktorý mal prívlastok spievajúci kaderník. S vlasmi sa mu však podarilo urobiť lepšiu kariéru, než so spevom. Pozrime sa na to, prečo z neho nie je hviezda.

Aj keď sa Martin Kittner veľmi snažil uspieť v showbiznise, nevyšlo mu to. Jeho najznámejšie hudobné pokusy sú Napíš list, Prečítaj list, Spáľ list a Čítam ťa rád. Už z názvov je evidentné, že vo všetkých piesňach sa Martin Kittner zameriava na jednu tému – listy. Hity sa z nich však nestali pravdepodobne kvôli tomu, že v ére smskovania sa vo svojich piesňach zameral na zastaranú formu komunikácie.

Košičan Martin Kittner sa dal záležať na svojom imidži. Ako správny kaderník mal vždy dokonale upravený účes platinovej farby a každý vlások mal svoje miesto. Martin mal natrénované aj pózovanie na plagáty, obaly CDčiek a podpiskarty o ktoré sa jeho klientky v kaderníctve išli potrhať. Jeho magnetizujúci pohľad by mohol konkurovať mnohým svetovým modelom.

Slnečné okuliare, kožené bundy, decentné retiazky na krku to všetko neodmysliteľne patrilo k vizuálu Martina Kittnera. Vo videoklipoch sa objavujú aj jeho iniciály, nechýbajú drahé autá, mladé ženy a diskotéky. Kvôli efektným záberom do klipu Martin aj veľa riskoval, nebál sa postaviť sa do stredu rušnej cesty.

Zaspomínajte si na spievajúceho kaderníka Martina Kittnera prostredníctvom jeho videoklipu k piesni Prečítaj list, ktorý nájdete nižšie.

Autor: Theo
Foto: Youtube


Video k téme
Focus Media


Tipy na dnes

 
Vtip dňa

Žena hovorí mužovi: "Alkohol zdražel." Muž sa zamyslí a hovorí: "Nedá sa nič robiť,musíme jesť menej."

 
Virtuálny barPoľovnícky Likér Poľovnícky Likér
  • 20 g podzemku galgánu
  • 20 g koreňa archangeliky
  • 10 g škorice
  • 10 g muškátového orieška
  • 1 l 70 % alkoholu
  • 1 l cukrového sirupu